Módní přehlídka

ukázka kolekce francouzských značek 

středa 6. 11. 2013, 19.00 hodin

pořádá: Alliance française de Liberec ve spolupráci s Katedrou designu TUL, KVK v Liberci a Merci Madame

Přijďte se podívat na kolekci francouzských značek DDP a Pause Café doplněnou o modely studentů z Katedry designu TUL.

 

Ve středu 6. 11. 2013 se prostorách knihovny uskutečnila netradiční akce v podobě módní přehlídky. Několik mladých modelek a jeden model představilo výtvory studentů Katedry designu Technické univerzity v Liberci a poté i kolekci dvou francouzských značek – DDP Paris a Pause Café. Za doprovodu stylové francouzské hudby modelky a model sestupovali po schodech vedoucích z Knihovny pro děti a mládež do Studijní knihovny mezi přihlížející diváky a posléze se vraceli stejnou cestou zpět.

Akci uspořádala Alliance française de Liberec ve spolupráci s Katedrou designu TUL, KVK v Liberci a společností Merci Madame. ve středu 6.11.2013 se prostorách knihovny uskutečnila netradiční akce v podobě módní přehlídky. Několik mladých modelek a jeden model představilo výtvory studentů Katedry designu Technické univerzity v Liberci a poté i kolekci dvou francouzských značek – DDP Paris a Pause Café. Za doprovodu stylové francouzské hudby modelky a model sestupovali po schodech vedoucích z Knihovny pro děti a mládež do Studijní knihovny mezi přihlížející diváky a posléze se vraceli stejnou cestou zpět.

 

Akci uspořádala Alliance française de Liberec ve spolupráci s Katedrou designu TUL, KVK v Liberci a společností Merci Madame. 

 

 

Contact

Liberec Research Library,

příspěvková organizace

Rumjancevova 1362/1, 460 53 Liberec 1

tel: 482 412 133, fax: 482 412 122,

e-mail: library@kvkli.cz

Město LiberecLiberecký kraj