Robert Fulghum je Opravář osudů

TÝDEN KNIHOVEN

scénické čtení a beseda s Robertem Fulghumem

pondělí 7. 10. 2019, 18.00 hodin 

host: Robert Fulghum, americký spisovatel 

 

Robert Fulghum je Opravář osudů

Slavný Americký spisovatel Robert Fulghum nalezl v České republice druhý domov. Patří zde k nejpopulárnějším spisovatelům a za všechny ty roky, co k nám jezdí, je už daleko více „náš“ než jejich. Teď přijíždí ještě jednou objet Česko a poznat se osobně s co největším množstvím svých čtenářů, které má rád stejně jako oni jeho.

Robert Fulghum (1937) přijede už v říjnu pokřtít svou novou knihu Opravář osudů 2, která vychází ve světové premiéře v nakladatelství Argo. Jedná se o pokračování úspěšného románu Opravář osudů, která vyšla v roce 2017. A právě v rámci této radostné události připravilo nakladatelství Argo ve spolupráci s dramatičkou Terezou Vereckou komponovaný večer.

Jedná se o večer, během kterého je cokoliv možné a nic není úplně jisté – jen to, že Robert Fulghum bude na místě a diváci budou mít příležitost zeptat se jej úplně na cokoli. Program je připravený na 75 minut, jeho součástí bude scénické čtení se dvěma herci, kteří seznámí diváky s dějem Opraváře osudů. A že je s čím seznamovat! Jde přece o román, který napsal pro svoje české fanoušky a který se v Česku odehrává!

Počet rezervovaných míst je naplněn, zbývá 80 míst bez zamluvení.

velký sál, 2. patro

vstupné dobrovolné

pořádá: nakladatelství Argo ve spolupráci s dramatičkou Terezou Vereckou a KVK v Liberci

 

 

 

Kontakt

Krajská vědecká knihovna v Liberci

příspěvková organizace

Rumjancevova 1362/1

460 01  Liberec I – Staré Město

tel: 482 412 133, fax: 482 412 122

 

e-mail: library@kvkli.cz

Město LiberecLiberecký kraj