Norská zima v Liberci

slavnostní zahájení výstavy

pondělí 9. 12. 2013, 17. 00 hodin 

pořádá: Velvyslanectví Norského království v Praze ve spolupráci s KVK v Liberci

Norskou zimu v Liberci“ zahájí velvyslanec Norského království v ČR, J.E. Jens Eikaas. Následovat bude prezentace Ministerstva financí ČR o možnostech financování projektů z EHP a Norských fondů a vyhlášení soutěže Norské Vánoce o hodnotné ceny.

Výstava Norská zima v Liberci představuje různé podoby norsko-české spolupráce. Hlavním tématem jsou EHP a Norské fondy, pomocí kterých se financují projekty v nejrůznějších oblastech, jako věda a výzkum, vzdělávání a kultura. Výstava představí výstupy některých již ukončených projektů i možnosti zapojení se do projektů nových. Další část výstavy je věnovaná norským vánočním tradicím a norsko-české historii lyžování. K výstavě je připraven také doprovodný program v sálech knihovny.

Program Norské zimy v Liberci je již uveřejněn na webových stránkách ambasády http://www.noramb.cz/News_and_events/EEA_grants/Norska-zima-v-Liberci/. Facebooková událost je na https://www.facebook.com/helben#!/events/179640002231479/, kam budou postupně doplňovány pozvánky na jednotlivé akce.

velký sál, 2. patro

 

 

Contact

Liberec Research Library,

příspěvková organizace

Rumjancevova 1362/1, 460 53 Liberec 1

tel: 482 412 133, fax: 482 412 122,

e-mail: library@kvkli.cz

Město LiberecLiberecký kraj