Další zájmové kurzy - říjen

Další zájmové kurzy vypsány

Registrace spuštěna

K naší zářijové nabídce kurzů a workshopů, o které jsme vás na tomto místě informovali před měsícem, přidáváme nyní další inovativní zájmové kurzy především pro naše dětské čtenáře a také pro seniory. Již nyní se do nich můžete registrovat.

 

  • Od čtvrtka 19. 10. zahajujeme nový běh kurzu hravé němčiny pro stálou skupinu dětí ve věku  5-7 let, který se jmenuje Tiere, tapíre! Scházet se bude každý první a třetí čtvrtek v měsíci v 16 hod. Registrace na celý rok posílejte do 18. 10. na velechovska@kvkli.cz
  • Dále opět obnovujeme naše robotické dílny s názvem Roboti v knihovně. od 26. 10. do počátku prosince poběží střídavě dva kurzy – jeden pro menší děti do 10 let a druhý pro starší děti od 10 let výše. Čekají vás tři čtvrteční podvečery v čase 17:00-18:30 hod. Kapacita v kurzech je omezené, registrujte se na adrese ruzija.2@seznam.cz.
  • Pro seniory máme atraktivní novinku – jednorázový workshop práce na tabletech nazvaný Zvukové studio senior. V kurzu budeme tvořit zvukové záznamy čistě pomocí nástrojů ve speciální aplikaci na tabletech, které vám zde půjčíme. Vyzkoušíte si ovládání tabletu na jednoduché aplikaci, která imituje hudební studio. Kurz se koná ve středu 1. 11. ve 14 hod. Přihlašujte se na adrese sulc@kvkli.cz
  • Z oblasti IT jsme navíc pro seniory připravili kurz Počítače a bezpečnost v online prostředí, který bude zahájen v listopadu. Již nyní se na něj můžete přihlašovat u pultu Informční služby. 

Věříme, že si z naší nabídky vyberete, a těšíme se na setkání. 

Plakáty ke kurzům: