Klub dětských knihoven SKIP

logo-png (png)

Klub dětských knihoven Libereckého kraje (Regionální klubko Liberecko) není pouze formální uskupení. Jeho cílem je poskytovat podporu svým členům konkrétním způsobem - pomoci se zapojením do různých projektů, navázat kontakty s ostatními knihovníky, vzájemně se obohatit o nápady. Sdílení dobré praxe v oblasti práce s dětským čtenářem v knihovnách je prioritou klubu. Setkání klubu probíhají dvakrát do roka, účast na setkání je bezplatná a je zahrnuta do systému vzdělávání knihovníků (obdržíte potvrzení o absolvování). Pokud máte zájem o činnost klubka, neváhejte přijít na některé ze setkání či nám napsat!

Připravujeme v roce 2024

Proběhlo v roce 2023

Nový projekt regionálního Klubka - Sdílej s námi

Nový projekt regionálního Klubka Libereckého kraje, za jehož vznik vděčíme Daně Zpěvákové z Městské knihovny Jablonné v Podještědí, právě spatřil světlo světa. Projekt nese název Sdílej s námi [doplněno konkrétním názvem vašeho města nebo obce]. Všechny potřebné dokumenty jsou níže a můžete je prostudovat - propozice projektu, ukázkový plakát i přihlášku.

Projekt je určen zejména členům regionálního Klubka, ale přidat se může každá knihovna z Libereckého kraje. Co je k tomu zapotřebí - zaslat logo své knihovny (pokud ho používáte) spolu s názvem knihovny na region@knihovnasemily.cz (plakát bude pro každou knihovnu jiný, je zapotřebí ho upravit na míru jednotlivým knihovnám).

Startujeme sice „až“ od 1. září, ale právě teď je nejvyšší čas pustit se do příprav!

Proběhlo v roce 2022

Více o Klubu dětských knihoven SKIP

Informace o Klubu dětských knihoven na stránce SKIP ČR

Zajímavé odkazy pro dětské knihovny

Odkazy pro dětské knihovny na stránce Krajské vědecké knihovny v Liberci

Kontakty

Dokumenty regionálního klubka