Edu-newsletter

Přihlášení k odběru

Vážení čtenáři, liberecká knihovna vydává nově Edu-newsletter – čtvrtletník zaměřený na nabídku pro školy, studenty a pedagogy. Dlouhodobě usilujeme o posilování spolupráce se všemi typy škol. Jsme přesvědčeni, že prostřednictvím nabídky našich programů a workshopů, akcí, zdrojů a dalších služeb Vám můžeme být nápomocni ve Vaší pedagogické práci. Potěší nás, pokud Vás nový newsletter zaujme a stanete se jeho odběratelem. Zároveň budeme rádi za jeho sdílení v rámci Vaší komunity i za případnou zpětnou vazbu.

K odběru tohoto zpravodaje se můžete přihlásit vložením své e-mailové adresy do přihlašovacího formuláře níže. Newsletter budete poté čtvrtletně dostávat do své e-mailové schránky. Pro tuto rozesílku knihovna využívá e-mailingovou službu Ecomail.  

Podobu našeho Edu-newsletteru a předchozí čísla si můžete prohlédnou na této stránce níže.

Poskytnutím své e-mailové adresy pro tyto účely nám dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů. Naše zásady zpracování osobních údajů naleznete podrobně v patičce naší webové stránky. Zásady zpracování osobních údajů společnosti Ecomail naleznete zde. Z odběru se můžete kdykoliv později odhlásit prostřednictvím odkazu, který se nachází v patičce každé rozesílky.

Kontakt pro případné dotazy: Sabina Jůnová, junova@kvkli.cz, tel: 482 412 155; Kateřina Šidlofová, sidlofova@kvkli.cz, tel: 482 412 185

Děkujeme za Vaši přízeň! 

E-mail:
Opište z obrázku: