Koncert skupiny NEREZ & LUCIA

Koncert
Plakát Koncert skupiny NEREZ & LUCIA
Pořádá: Skupina NEREZ & LUCIA a KVK v Liberci
Vystupující: Lucia Šoralová – zpěv, Vít Sázavský – zpěv, viola, kytara, Zdeněk Vřešťál – zpěv, kytara, foukací harmonika, trombon, Grégoire Brun – kontrabas, kytara, zpěv, Robert Fischmann – flétny, píšťaly, klavír, perkuse, zpěv, David Lomič – akordeon, tenorsaxofon

Zakládající členové legendárních Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se v roce 2019 spojili se zpěvačkou Luciou Šoralovou a natočili desku, která obsahuje 12 převážně autorských písní od Zdeňka Vřešťála a Lucie Šoralové, a se zajímavými hostujícími autory (Ondřej Soukup nebo Silvia Kaščáková). V lednu 2021 nahrála skupina již druhé album, které se jmenuje CELA a vyšlo na CD i jako vinyl 25. května 2021.

Koncert skupiny NEREZ & LUCIA je sestaven z novinek (alba Zlom a Cela) a z největších hitů původní skupiny Nerez, jako jsou například písně Tisíc dnů mezi námi, Kočky, Já s tebou žít nebudu, Do posledního dechu.

Vstupenky si bude možné koupit v knihovně od 6. září, cena vstupenky 200,-Kč.

Akce probíhají v souladu s aktuálními opatřeními a nařízeními Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR. Sledujte náš web.

Kdy: 1. říjen
V kolik hodin: 19:00
Vstupné: 200,- Kč

Plakát akce

Plakát Koncert skupiny NEREZ & LUCIA