EDUCA WEEK Liberec

Plakát EDUCA WEEK Liberec
Pořádá: SFM Liberec s. r. o.

Týden vzdělávání a pracovních příležitostí

Týden, který se zaměří na vzdělávání ve všech jeho podobách.

15. ročník veletrhu EDUCA Myjob Liberec se tak rozroste z obvyklých tří veletržních dnů na celý týden plný edukativního programu pro širokou veřejnost - EDUCA WEEK. Zaměří se nejen na žáky hledající ideální střední školu, ale také na program pro další věkové kategorie, rodiny a na uplatnění po absolvování střední nebo vysoké školy.

Těšit se můžete na spoustu nových aktivit jako je EDUCA KIDS, VISIT, ONLINE a EXPO.

Navštívit zde můžete opět také stánek knihovny.

 

Program knihovny v rámci sekce EDUCA KIDS:

Sobota 9. 10. 2021, 10:00, Velký sál knihovny

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

Divadelní pohádkové představení pro nejmenší v prostorách knihovny otevírá program Educa Kids. Hraje loutkový soubor Spojáček Liberec.   

 

Středa 13. 10. 2021, 18:00, Malý sál knihovny

Jak najít své talenty a rozvíjet talenty druhých lidí

Přednáška v oblasti seberozvoje a mezilidských vztahů. Hostem Michal Knězů Mrvka, koná se ve spolupráci se společností Aperta, s.r.o.

 

Úterý 12. 10. 2021, 9:00-10:00, Oddělení pro děti a mládež 

Kolibřík

Čtenářský klub pro nejmenší. Jazykové a pohybové hrátky pro rodiče s dětmi do 5 let. Pouze pro registrované účastníky veletrhu EDUCA. Nutná předchozí rezervace na veletrhu EDUCA. Více na webu EDUCA KIDS

 

Úterý 12. 10. 2021, 15:00–16:30

Letem světem literatury

Program nabitý setkáními s knižními postavami, literárními soutěžemi a hrami. Kdo se stane králem světa knih? Určeno pro děti z 5.-9. tříd ZŠ. Pouze pro registrované účastníky veletrhu EDUCA. Nutná předchozí rezervace na veletrhu EDUCA. Více na webu EDUCA KIDS

 

Čtvrtek 14. 10. 2021, 16:00–17:30 hod.

Mozkohraní

Hádanky, rébusy, hry a hlavolamy. Užijte si zábavné odpoledne v knihovně pro celou rodinu. Pouze pro registrované účastníky veletrhu EDUCA. Nutná předchozí rezervace na veletrhu EDUCA. Více na webu EDUCA KIDS.  

 

Exkurze pro 9. ročníky ZŠ

Zveme Vás na prohlídku, která Vám knihovnu ukáže jinak. Zjistíte, že knihovna nejsou jen knížky, ale že půjčujeme i společenské hry, hudbu nebo filmy a že si zde můžete prohlížet časopisy, zahrát si na klavír, navštívit výstavy či některou z našich akcí nebo jen pobýt v příjemné kavárně. Přednostně pro účastníky veletrhu EDUCA.

Úterý 12. 10. dopoledne  – přednostně pro liberecké školy, časy 8:00, 9:00, 10:00 hod.

Čtvrtek a pátek 14. a 15. 10. – vyhrazeno pro mimoliberecké školy; časy 8:00, 9:00, 10:00 hod.

 

Registrace do knihovny zdarma

Vyzkoušejte si zdarma na rok knihovnu a třeba se stane vaší celoživotní láskou!

Registrovaní účastníci EDUCA Week 2021 mají možnost získat zdarma roční registraci do liberecké knihovny po dobu konání Educa Week v termínu 11. – 16. 10. 2021, pokud se v otevírací době na Informační službě knihovny prokáží potvrzením o registraci na Educa Week. Více o programu a nabídce knihovny a o registraci na veletrh a na akce naleznete na webu EDUCA

Kdy: 11. říjen - 17. říjen
Kde: Home Credit Arena
Vstupné: zdarma

Plakát akce

Plakát EDUCA WEEK Liberec