Udělejme si radost

Logo Udělejme si radostMilí čtenáři a návštěvníci knihovny, vážení uživatelé, vzhledem k aktuální finanční situaci naší knihovny jsme se rozhodli obnovit naši dárcovskou kampaň Udělejme si radost, v rámci které jste nám v minulém roce věnovali řadu krásných nových knih. Liberecká knihovna, podobně jako mnoho jiných institucí, hospodaří aktuálně s nižším rozpočtem a potýká se s výrazným propadem příjmů za dobu uzavření knihovny a omezení služeb. Tato skutečnost se bohužel negativně odrazí i v oblasti nákupu nových knih. Proto jsme se rozhodli opět vám nabídnout možnost podpořit nás způsobem, který bude trvale využitelný pro všechny naše čtenáře.    

Kupte novou knihu a darujte ji do knihovny! Zakoupením nové letos vydané knihy, kterou nám věnujete, se můžete sami přímo podílet na naší nabídce a podpoříte nejen knihovnu, ale uděláte tak radost i všem ostatním čtenářům, kteří si ji budou moci vypůjčit. A stanete se tak naším čestným dárcem. Zvolit můžete jakoukoliv novou letos vydanou knihu či jiný dokument dle vlastního výběru. Tedy např. takový titul, jaký byste si sami rádi v knihovně půjčili. (Ideálně v oblasti beletrie, o tu je největší zájem, ale může to být i jiný druh dokumentu – CD, hra, průvodce…). 

Darované knihy můžete odevzdávat u pultu Informační služby ve vstupní hale knihovny. Jako poděkování od nás dostanete malý dárek. V sekci Podpořte nás si v článku Udělejme si radost můžete prohlédnout galerii fotografií knih, které jste nám již darovali. 

Všem dárcům srdečně děkujeme!