Výtvarná soutěž pro děti a mládež

Zúčastněte se výtvarné soutěže Krakonoš a jeho pohádkoví přátelé ze tří zemí, kterou vyhlašují knihovny Euroregionu Nisa.

Výtvarná soutěž Krakonoš a jeho pohádkoví přátelé ze tří zemí

Krkonošská knihovna v Jelení Hoře vyhlašuje ve spolupráci s dalšími knihovnami Euroregionu Nisa výtvarnou soutěž na téma Krakonoš a jeho pohádkoví přátelé ze tří zemí. Soutěž je určena pro děti a mládež od 7 do 19 let z Česka, Polska a Německa. Soutěží se ve 4 věkových kategoriích, nejlepší tři práce v každé kategorii budou odměněny zajímavými cenami. Nejzdařilejší výtvory se posléze po uzavření soutěže prezentují při velké putovní výstavě ve všech zúčastněných knihovnách Euroregionu Nisa.

Celkem se sešlo přes 500 výtvarných prací a pro porotu bylo jejich hodnocení velmi obtížné. Nakonec porota udělila 40 ocenění. Předání cen vítězům proběhne v Jelení Hoře, Ksiaznica Karkonoska, Bankowa ul. 27 - v sobotu 25. června od 10.30 hodin.

Předání cen vítězům proběhlo v uvedeném termínu. Oceněné práce si můžete prohlédnout na filmu ZDE 

Výstavu vítězných prací můžete zhlédnout v liberecké knihovně do 7. října 2022, ve 3. patře na galerii před Knihovnou pro děti a mládež. Ty děti, které si nemohly vyzvednout diplomy a ceny v Jelení Hoře, si pro ně budou moci  přijít 6. října k nám, do knihovny. Diplomy a ceny se budou vydávat od 16.00 do 18.00 hodin ve 2. patře, v malé zasedací místnosti.