Ples v knihovně 2023

V sobotu 28. 1. se knihovna opět roztančí. Zveme vás na jubilejní 10. ples v knihovně, tentokrát ve zlaté barvě. Předprodej vstupenek zahajujeme již v pondělí 12. 12. 2022. 

Zlatý ples v knihovně

Po třech letech čekání se knihovna znovu roztančí! 28. ledna budeme plesat v jejích prostorách a okna jí necháme zářit dlouho do noci, vlastně až do brzkého rána. Pokud máte mezi svými blízkými milovníky tance a knih, neumíme si představit lepší vánoční dárek, než vstupenku na ples v knihovně.

Předprodej vstupenek zahajujeme již v pondělí 12. prosince u pultu Informační služby ve vstupní hale knihovny. Ceny vstupenek s garancí místa u číslovaných stolů jsou 400 Kč za osobu. Vstupenky k stání budou v prodeji v druhé půlce ledna. 

Program:

  • Taneční vystoupení Baletní školy při Divadle F. X. Šaldy Liberec pod vedením Nikoly Šlajchové
  • Módní přehlídka Střední průmyslové školy textilní v Liberci
  • Půlnoční překvapení
  • K poslechu a tanci zahraje: Hudební skupina CITY MUSIC
  • Ve 4. patře DISKOTÉKA DJ Repro

Večerem provází: Lucie Fürstová

Těšit se můžete na lahodné víno z Moravy, které představí Vinný sklípek u Staňků formou neřízené degustace. Kulinářské speciality a výbornou kávu nabídne Knihovní kavárna.

 

Náš jubilejní 10. společenský ples v knihovně bude tentorkát ve zlaté barvě. Pokud však nemáte zlaté šaty či doplňky, nevadí, stačí zlaté srdce!