Audioknihy on-line

Od září 2023 si u nás můžete audioknihy půjčovat on-line. Jednoduše se vám stáhnou do vašeho mobilního zařízení.

Čtěte ušima!

Půjčujte si audioknihy online

Milí čtenáři, od 7. září spouštíme zcela novou atraktivní službu – půjčování audioknih on-line, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s portálem Palmknihy.cz a kterou mohou využít všichni registrovaní čtenáři knihovny zdarma.

Pokud znáte naše e-knihy, nebude pro Vás tato služba žádnou novinkou, e-výpůjčka audioknih totiž probíhá úplně stejně. A jak tedy na to? Pokud nejste naším čtenářem, zaregistrujte se v knihovně a pod stejným e-mailem též na portále Palmknihy.cz a do svého mobilního zařízení (chytrý telefon, tablet) si stáhněte aplikaci Palmknihy. V katalogu knihovny se přihlaste do Konta čtenáře, vyberte titul, o který máte zájem, a klikněte na ikonu „Půjčit si audioknihu“. Ta se Vám ihned stáhne do Vašeho mobilního zařízení, kde bude dostupná jeden měsíc. A pak už můžete poslouchat – kdykoliv a kdekoliv.

Pro další informace doporučujeme návod na našem webu v sekci E-knihovna/E-výpůjčky. V této chvíli je v nabídce cca 400 titulů pro děti i dospělé a tento počet se bude postupně rozšiřovat. Neváhejte, stahujte a poslouchejte!

 

E-výpůjčky