Napište své tulipánové přání

V rámci akce Tulipánový měsíc u nás až do konce dubna můžete onkologicky nemocným napsat svůj vzkaz plný naděje a podpory.

Tulipánový měsíc

Napište své tulipánové přání

Nezisková organizace Amelie pomáhá již od roku 2006 všem dospělým onkologicky nemocným a také jejich blízkým. Bez rozdílu věku, pohlaví či diagnózy. Jejím posláním je pomáhat žít život s rakovinou. 

Amelie realizuje kampaň Tulipánový měsíc každý rok v březnu od roku 2013. Chce tak přinést s jarem i naději všem, kdo se osobně či v blízkém okolí setkávají s onkologickým onemocněním.
Každý se může zapojit a pomoci podle svých možností. Tulipánový měsíc nabízí řadu akcí na podporu všech, kterým do života vstoupila rakovina. Tulipán jako symbol jara zároveň symbolizuje i naději a změnu.

V rámci této akce se až do konce dubna můžete zapojit do naší výzvy Napiště své tulipánové přání. Vzkazy pro nemocné vytváří lidé z celé republiky. V budově knihovny před vstupem do Všeobecné půjčovny je vystaven panel s velkým plakátem, na který můžete napsat onkologicky nemocným svůj jarní vzkaz. Přijďte se zapojit, i málo stačí k tomu, abyste udělali radost!

Více o kampani se dozvíte na stránkách       Tulipánový měsíc.