Soutěž Krakonoš - známe vítěze

V sobotu 15. 6. byly vyhlášeny výsledky výtvarané soutěže Krakonoš a jeho pohádkoví přátelé ze tří zemí pro děti a mládež ze všech tří zemí Euroregionu Nisa. 

Krakonoš a jeho pohádkoví přátelé - vyhlášení výsledků výtvarné soutěže

15. června byli v Krkonošské knihovně v Jelení Hoře slavnostně oceněni vítězové euroregionální výtvarné soutěže Krakonoš a jeho pohádkoví přátelé ze tří zemí, kterou na podzim 2023 společně vyhlásily spolupracující knihovny všech tří zemí Euroregionu Nisa pod vedením Krkonošské knihovny v Jelení Hoře.

Do této soutěže zaslalo své soutěžní obrázky a výtvory i velké množství českých dětí, které tak skvěle reprezentovaly českou část Euroregionu Nisa. Vítězné práce se v příštím roce budou postupně vystavovat ve všech zúčastněných knihovnách Euroregionu Nisa včetně liberecké knihovny. 

V galerii si můžete prohlédnout vybrané fotografie z vyhlášení a ke stažení je též k dispozici výsledková listina v polském jazyce.

Další informace a fotografie i výsledkovou listinu najdete též na webové stránce Krkonošské knihovny v Jelení Hoře.       Výsledky soutěže

Všem zúčastněným děkujeme a oceněným blahopřejeme!