Cesta do středu kraje

24.6. – 31.10.2019

 

Rádi se touláte a poznáváte místo, kde žijete?

 

Pokud ano, vstupte kdykoliv do naší kvízové hry – uzávěrka je 31. října 2019!

 

Zaregistrujete se pomocí jednoduchého formuláře, po té Vám zašleme kvíz a mapku našeho kraje, obé si vytisknete. Je zcela na Vás, jaký formát mapka bude mít, můžete ji překreslit, zvětšit. Stejně tak je na Vás, co vše do mapy umístíte, na co upozorníte a jakým způsobem. Fantazii se meze nekladou. Můžete tedy vytvořit originální dílo, které však musí být přehledné. Nesmí chybět legenda k mapě. Pokud vytvoříte i doprovodný text, může to být deník, průvodce, cestopis či pouhé poznámky.

 

Trasa nebo trasy, které povedou do středu našeho kraje, jsou mírně limitovány kvízovými otázkami. To znamená, že místa, na která kvíz odkazuje, byste měli navštívit a pořídit zde jakoukoliv dokumentaci.

 

Některé informace budete muset hledat v internetových zdrojích, několik z nich Vám předkládáme v závěru kvízu. Byly bychom však velmi rády, pokud budete co nejvíce offline a vychutnáte si skutečnost přímo.

 

Mapu (event. doprovodný text) a vyřešený kvíz dodejte nejlépe během druhé půlky října 2019 na Informace ve vstupní hale knihovny. Opatřete, prosím, svým jménem a heslem Kvíz 2019!

 

Správné odpovědi kvízu zveřejníme 1. listopadu 2019. Deset nejlepších děl bude vystaveno v příštím roce v prostorách knihovny. Tři nejlepší odměna nemine.

 

Děkujeme a přejeme Vám hodně zábavy!

 

Na Vaše díla se těší

 

Táňa Holčáková a Kateřina Trojanová

 

 

Případné dotazy pište na adresu trojanova@kvkli.cz

 

 

Kontakt

Wissenschaftliche Bibliothek in Liberec

příspěvková organizace

Rumjancevova 1362/1, 460 53 Liberec 1

tel: 482 412 133, fax: 482 412 122,

e-mail: library@kvkli.cz

Město LiberecLiberecký kraj